KONST / Litografier / Färgserigrafi 13374001
nr 1337 4001
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 63/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:57:31
12/7 15:50:01
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe